duminică, 27 martie 2011

AS Prundu-Unirea Vanatori 5-3 etapa 27

Partida foarte buna din partea ambelor echipe insa avantaj a avut echipa care a stiut sa profite de vant care a bautut neincentat pe durata celor 90min .Prima repriza a fost dominata de echipa gazda scorul fiind 3-0 in timp ce in a 2 repriza Unirea a reusit sa revina prin golul lui Cristi min 53 apoi a venit golul de 4-1 dupa o lovitura libera usor acordata de centralul partidei care a facut o partida foarte buna,scorul a devenit 4-2 dupa golul lui Leca Ionut din min 73 apoi chiar 4-3 Cristi realizand dubla in min 80 .Gazdele au marcat golul de 5-3 dupa un contratac ft bun venit dupa o bara e echipei oaspete pe finalul partidei .Pentru Unirea Vanatori urmeaza partida de acasa cu Constrctorul Bol.Deal un meci care se anunta ft intresant .